7 sposobów na bezpłatną naukę francuskiego online

Minęło sporo czasu, odkąd uczyłam się francuskiego, ale był to jeden z moich ulubionych języków. Chciałam więc podzielić się z Wami kilkoma przydatnymi zasobami, które pomogą Wam łatwo nauczyć się francuskiego.

W Internecie dostępnych jest wiele stron do nauki języków obcych, ale moim zdaniem są one zbyt skomplikowane w użyciu. Niektóre z nich wymagają zapłacenia dużej ilości pieniędzy, a inne wymagają poświęcenia wielu godzin na wykonanie zadań.

Postanowiłem więc podzielić się z Wami kilkoma przydatnymi i darmowymi źródłami do łatwej nauki języka francuskiego.

Oto 7 sposobów na naukę francuskiego online za darmo:

1. FrenchPod101.com

Jest to jedna z najlepszych stron internetowych do nauki języka francuskiego. Nauczyłem się podstawowych i zaawansowanych kursów francuskiego za pomocą tej strony. Jest to jedna z najlepszych stron do nauki języka francuskiego.

2. GutenFragen.de

GutenFragen.de jest oficjalną stroną międzynarodowego stowarzyszenia non-profit. Jest to platforma, na której można uzyskać różne informacje na temat języka francuskiego, kultury i historii Francji.

3. LearnFrench.net

LearnFrench.net jest oficjalną stroną Narodowego Centrum Języków Obcych. Jest to dobra strona do nauki języka francuskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

4. YouTube

YouTube to najlepsze źródło do nauki języka. Jeśli chcesz nauczyć się francuskiego, możesz po prostu oglądać filmy i uczyć się języka.

5. Duolingo

Duolingo jest aplikacją mobilną, która zapewnia najlepszą możliwą drogę do nauki języka. Wspomniałem już o tym w poprzednim poście, a możesz przeczytać tutaj.

6. Babbel

Babbel to bardzo przydatna i darmowa strona do nauki języka. Jest ona dostępna w wielu językach, w tym po angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku.

7. FrenchClass101.com

FrenchClass101.com to bardzo przydatna strona do nauki języka francuskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zawiera tysiące treści w formie artykułów i e-booków.

Wnioski:

Jeśli chcesz nauczyć się języka francuskiego, możesz wypróbować te zasoby i zobaczyć rezultaty. Nigdy nie będziesz żałować, że nauczyłeś się języka, ponieważ pomoże Ci to w lepszej karierze.