Jak nauczyć się angielskiego w domu

Angielski w domu – najlepsze darmowe aplikacje do szybkiej nauki angielskiego

Czy studiujesz na uniwersytecie lub w college’u i nadal nie możesz nauczyć się angielskiego? Co jest z Tobą nie tak? Nie jesteś sam, ponieważ większość studentów czuje to samo. Potrzebują oni dobrych i darmowych narzędzi do nauki języka angielskiego. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają problemy z szybką nauką języka angielskiego, to te aplikacje są stworzone właśnie dla Ciebie. Dzięki nim nauczysz się angielskiego w mgnieniu oka.

#1 Duolingo

Duolingo jest doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego. Jeśli jesteś zaznajomiony z innymi aplikacjami do nauki, to musisz wiedzieć, że Duolingo opiera się na metodologii nauczania z powtarzaniem w odstępach czasu. W tej aplikacji będziesz uczyć się w formie karteczek. Tak więc, po ukończeniu jednej karty, zostaniesz poproszony o wpisanie słowa w pole.

#2 Rocket English

Rocket to darmowa, internetowa, zabawna i łatwa w użyciu aplikacja dla tych, którzy chcą szybko nauczyć się języka angielskiego. W tej aplikacji możesz czytać, słuchać, oglądać, grać i mówić po angielsku. Pomoże Ci ona nabrać pewności siebie w mówieniu. Co więcej, nauczysz się zwrotów i słówek.

#3 Anki

Anki to narzędzie, które jest bardzo znane wśród studentów, którzy chcą szybko nauczyć się języka angielskiego. Interfejs użytkownika jest bardzo łatwy do zrozumienia. W tej aplikacji znajdziesz dwa rodzaje fiszek.

1. Karteczka do nauki

2. Karteczki do przeglądania

Karty do nauki pomogą Ci poszerzyć zasób słownictwa. Karty powtórzeniowe pomogą Ci nauczyć się nowych słów i zwrotów.

#4 Memrise

Memrise to łatwe do nauki i łatwe w użyciu narzędzie. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty do zrozumienia. Znajdziesz tu ogromną kolekcję kursów. W każdym kursie znajdziesz kursy języka angielskiego, kursy naukowe, biznesowe, podróżnicze, filmowe i tak dalej.

Wnioski:

Są to najlepsze aplikacje do nauki języka angielskiego. Mam nadzieję, że wypróbujesz te aplikacje i będziesz w stanie nauczyć się angielskiego w krótkim czasie.